Anasayfa / Ekolfx / EkolFx57 Giriş Adresi Yayınlandı 57
EkolFx57 Giriş Adresi
EkolFx57 Giriş Adresi

EkolFx57 Giriş Adresi Yayınlandı 57

EkolFx57 Giriş Adresi yenilendi. EkolFx yoğun bir işlem trafiğinden dolayı EkolFx57 Giriş Adresi olarak güncellendi. EkolFx yatırımcıları için EkolFx Giriş Adresi haberlerimiz ile ilgili takip edebilirsiniz.

EkolFx57 Giriş Adresi Hakkında

Avrupa İstatistik Ofisi EkolFx57 Giriş Adresi, Avrupa Birliği (AB) ve Euro Bölgesi’nin Mart ayı işsizlik verilerine göre, 19 üyeli Euro Bölgesi’nde Şubat’ta yüzde 7,3 olan mevsimsellikten arındırılmış işsizlik, Mart’ta yüzde 7,4’e yükseldi. AB’de ise Şubat ayında yüzde 6,5 seviyesinde olan işsizlik, Mart ayında yüzde 6,6’ya tırmandı. AB’de işsiz sayısı Mart’ta 14 milyon 141 bin olurken, bunun 12 milyon EkolFx57 Giriş Adresi Euro Bölgesi’nde yer aldı. 25 yaş altı genç işsiz sayısı,

EkolFx57 Giriş Adresi Yorumları

Petrol fiyatları, üretim kısıntılarının etkilerini göstermeye başlaması ile birlikte, arz bolluğunda en kötünün geride kalmış olabileceğine ilişkin işaretlerin etkisiyle dokuz ayı aşkın sürenin en uzun günlük yükseliş serisini gerçekleştirmeye yöneldi. Mart’ta AB’de 2 milyon 763 bin, Euro Bölgesi’nde 2 milyon 275 bin olarak belirlendi. Böylece genç işsizlik oranı, AB’de yüzde EkolFx57 Giriş Adresi ve Euro Bölgesi’nde yüzde 15,8 olarak ölçüldü. Vadeli petrol kontratları New York’ta, Genscape’in Batı Teksas petrolünün (WTI) dağıtım ve depolama merkezi Cushing, Oklahoma’da stokların 1.8 milyon varil arttığını kaydetmesinin ardından yükselişini beşinci güne taşıyarak varil başına EkolFx57 Giriş Adresi dolar seviyesine yaklaştı. Stoklar böylelikle, bugünkü resmi verilerle de teyit edilirse, Mart ortasından bu yana en düşük haftalık artışı gerçekleştirmiş olacak. Öte yandan, Haziran vadeli EkolFx57 Giriş Adresi kontratın Temmuz vadeli kontrata iskontosu son bir ayın en düşük seviyesine indi. Bu durum aşırı arz durumunun gevşemekte olduğunu işaret ediyor.

EkolFx57 Giriş Adresi
EkolFx57 Giriş Adresi

EkolFx57 Giriş Adresi Şikayetleri

Avrupa ekonomisi koronavirüs pandemisine yönelik alınan önlemlerle birinci çeyrekte rekor daralma kaydederek savaş sonrası dönemden bu yana Avrupa’nın en derin durgunluğuna işaret etti. Ekonomi, EkolFx57 Giriş Adresi 1949’dan bu yana en sert daralmasını yaşayarak yüzde 5.8 geriledi. ABD ham petrol göstergesi, OPEC + koalisyonunun 1 Mayıs’tan başlamak üzere üretimi kısma konusunda anlaşmaya varması ile birlikte, iki hafta önce gördüğü varil başına 10 dolar seviyesindeki fiyatını ikiye katladı. ABD’de, Exxon Mobil Corp., EkolFx57 Giriş Adresi ve ConocoPhillips, Haziran ayının sonuna dek üretimi toplam günlük 660,000 varil azaltmayı planlıyor. Bu daralma hükümetin karar verdiği iki haftalık kısıtlamaların ve iş durdurmaların tüm çeyreklik büyümeyi yok etmek için yeterli olduğunu gösterdi. Euro bölgesi için yayınlanacak verilerin de yüksek olasılıkla yedi yıllık genişlemenin EkolFx57 Giriş Adresi gösterecek ve geçen ay karantina kurallarının sıkı bir şekilde devam ettirilmesi ile en kötünün henüz gerçekleşemiş olduğuna işaret edecek.

EkolFx57 Giriş Adresi Güvenilir Mi?

ABD Başkanı Donald Trump, ülkede yeni tip koronavirüs EkolFx57 Giriş Adresi önlemlerinin gevşetilmesi döneminde can kayıplarının olabileceğini ancak ekonomiyi bir şekilde açmaları gerektiğini söyledi. ABD ise rekor büyümesinde sonu gördü. Uluslararası Para Fonu (IMF) bu sene küresel ekonominin yüzde 3, Euro Bölgesi’nin ise yüzde 7.5 daralacağını öngördü. Ancak aynı zamanda sosyal mesafeyi koruyacak, ellerimizi yıkayacağız.” dedi.Trump, Kovid-19 önlemleri nedeniyle işlerini kaybeden kişilerin psikolojik sorunlar yaşamaya başladığına dikkati çekerek, EkolFx57 Giriş Adresi “Ülkede onlara bir bakın. İnsanlar aşırı dozdan ya da intihardan ölüyor. İnsanları işlerine geri döndürmeliyiz, biz de önlemleri gevşeterek bunu yapıyoruz.” diye konuştu.Virüs önlemlerinin uzun süreli uygulanamayacağını savunan Trump, “Önümüzdeki 3 yıl boyunca evimizde oturamayız. EkolFx57 Giriş Adresi Ülke ekonomisini yeniden faaliyete geçirmeliyiz.” değerlendirmesinde bulundu. Açıklamalar sonrası ABD endeksleri yükselirken dolarda değer kazanmaya başladı.

EkolFx57 Giriş Adresi Nasıldır

Ülkede bazı eyaletlerin EkolFx57 Giriş Adresi önlemlerini gevşetmeye başladığına işaret eden Trump, “Ülke ekonomisi yeniden faaliyete geçirilirken ölümler olabilir çünkü artık insanları evlerine kapatmayacaksınız. Virüs salgını tüm dünyadaki ekonomileri yıl başında tahmin dahi edilemeyecek şekilde çökertti. Çin EkolFx57 Giriş Adresi ekonomisi ilk çeyrekte on yıllardır ilk kez daraldı.

EkolFx57 Giriş Adresi

EKOLFX , güçlü bir üne sahip, yüksek teknolojili, güvenilir bir aracı kurumdur. Müşterilerimiz, EkolFx57 Giriş Adresi 35 küresel dilde yüksek hızlı işlem yapabilmek için güvenli ve kullanıcı dostu bir çevrimiçi platformdan yararlanabilir ve fiyat grafiği analizi için pek çok yerleşik araca erişim sağlayabilir. En popüler ticaret platformu MetaTrader 4/5 hayranları da bunu kullanabilir. EKOLFX ile alım satım yapmak demek: yüksek performanslı platform, düşük dalgalı spreadler, talep etmeden pazar uygulaması, profesyonel yardım ve özel analitik materyallere ve sinyallere erişim.

EkolFx57 Giriş Adresi yenilendikçe EkolFx güncellenen bilgileri ile paylaşımlarımı devam edecektir.