Anasayfa / Anka Capitals / AnkaCapitals Giriş Adresi Anka
AnkaCapitals Giriş Adresi AnkaFx
AnkaCapitals Giriş Adresi AnkaFx

AnkaCapitals Giriş Adresi Anka

Son zamanlarda Türkiye forex yatırımcılarına yönelik hizmet vermeye başlayan AnkaCapitals Giriş Adresi ile yatırımcılara ulaşmaya başladı. Anka Capitals verdiği hizmetler ile ön planda olmaya çalışacaktır.

Anka Capitals Giriş

Acm Teknoloji Uk Ltd. (FCA Referans Numarası: 300686) 2019’ da İngiltere Merkezli Acm Broking Ltd. Firması tarafından Londra’da kuruldu. İngiltere’de kurulan Acm Teknoloji Uk Ltd. uluslararası alan da faaliyet gösterirken Türk yatırımcılardan gelen yoğun istek üzerine AnkaCapitals Giriş Adresi Türkçe destek ekibi oluşturarak Türk yatırımcılara da faaliyet göstermeye başladı. İngiltere FCA regülasyonu altında İngiliz vatandaşlarına 1/30 a kadar Kaldıraç sunabilen AnkaCapitals Giriş Adresi Acm Teknoloji Uk Ltd. İngiliz ve Amerikan vatandaşları dışında ki yatırımcılara 1/500 e kadar kaldıraç verebilmektedir. Şirket Merkezi İngiltere’de Building Research Establishment Bucknalls Lane Watford Hertfordshire WD25 9XX UNITED KINGDOM ‘ de ve Şirket Ceo’su Gary Steven Crowder’dir.

AnkaCapitals Giriş Adresi AnkaFx
AnkaCapitals Giriş Adresi AnkaFx

Anka Capitals Giriş Adresi Hakkında

AnkaCapitals Giriş Adresi Kaliteli hizmeti, iş ahlakı çerçevesinde sizlere sunmak temel prensibimizdir. ACM TECHNOLOGY (UK) LTD. olarak sizlere, çoklu ürün çözümleri sunmak adına azim ve kararlılıkla ilerleyerek, önde gelen finansal trading şirketlerinden biri olmak öncelikli hedefimizdir. Yüksek kaliteli, şeffaf ve rekabetçi hizmet anlayışımızla gurur duyuyoruz. Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, müşterilerimize işlem platformumuzda son derece geniş bir ürün yelpazesinde işlem yapma imkanı sunuyoruz. Rekabet anlayışımız çerçevesinde; AnkaCapitals Giriş Adresi Profesyonel yatırım hizmetleri, Rekabetçi spread/swap oranları, Swaplı, swapsız hesap türleri, Her yatırıma bonus, farklı ödeme yöntemleri, 7/24 para çekim imkanı ve 7/24 canlı destek sunuyoruz.

Anka Capitals Adresi Neresi?

AnkaCapitals Giriş Adresi‘ nde yayınladığı bilgilere göre Anka Capital Trading B.V. 6HS 46 BLENHEIM RD WALTHAMSON LONDON UNITED KINGDOM adresinde merkez ofis olarak hizmet verdiği bildirmiştir.

Anka Capitals Giriş Adresi Promosyonlar

Hoş geldin bonusu, Açık işlemlerini kapatmadan hesabını Anka Capital’e taşıyan bütün yatırımcılara %30 taşıma bonusu tanımlanıyor.
Anka Capital’de %30 çevrilebilir bonus tanımlanabiliyor. Kampanya Detaylarına bakınca Bonus kazanmak için bonus mikarının %15 i kadar lot çevrilme şartı vardır. AnkaCapitals Giriş Adresi
Arkadaşını getir bonusu. Farklı kurumlarda işlem yapan veya ilk defa yatırım yapacak arkadaşlarınıza referans olun, bizden yatırımlarının %10’u kadar bonus kazanma şansı yakalayın.

Anka Capitals Şikayet ve Yorumlar

Tabi ki tüm bunların ardından yatırımcıların cevabını öğrenmek istediği en önemli soru Anka Capitals güvenilir mi? Anka Capitals lisanslı mı? Öncelikle benim temel felsefem her zaman kişilere değil sisteme güvenmektir. AnkaCapitals Giriş Adresi Yukarıda anlattıklarımızda da görebileceğiniz üzere Anka Capitals gerçekten şeffaf ve denetlenebilir bir sistem kurmuş. Web sitesinde nerdeyse tüm bilgileri, spread tablolarını, fiyatları, Meta Trader’da yaptığınız işlemleri vs görebiliyor, takip edebiliyorsunuz. Anka Capitals Şikayet Hatta yaptığınız fonlamanın hangi kurdan işleme alınacağını bile görebiliyorsunuz. Çoğu kurumda bunun hesabını bile soramıyorsunuz.